top of page

usługi

miks i mastering

Jeśli kiedykolwiek zastanawiało Cię, dlaczego Twoja muzyka nie brzmi jak piosenki w radiu, tutaj znajdziesz odpowiedź. Dobry miks może sprawić, że poprawne nagranie rozbłyśnie pełnym blaskiem i nabierze tego zawodowego brzmienia. Dzięki temu Twoja muzyka będzie oddychać, nabierze dynamiki i trójwymiarowości. Miksowanie to moja specjalność. Robię to od 25 lat. Na koncie mam blisko 300  zrealizowanych miksów I masterów z najróżniejszych gatunków i styli (nagrania studyjne i koncertowe) - od popu, przez IDM, hip-hop, alternatywę, po muzykę klasyczną.  Streaming, plyta CD, winyl, - co tylko zechcesz.  Sprawdź moje  PORTFOLIO.

nagrania

Chcesz nagrać swój zespół, lektora, a może rapujesz i potrzebującym dobrego nagrania wokalu? Jestem do Twojej dyspozycji uzbrojony w odpowiedni sprzęt (30 mikrofonów z najwyższej półki - od klasyków firmy Neumann, po egzotyczne mikrofony lampowe i wstęgowe) i doświadczenie, które sprawi, że Twój materiał będzie brzmieć krystalicznie czysto. I pamiętaj – ja też jestem czynnym muzykiem. Wiem jak ważny jest komfort podczas nagrywania i jakie to uczucie nagrywać zwrotkę po raz trzydziesty... Razem damy radę!

Kotwica 1

produkcja

Masz szkic piosenki i chcesz go rozwinąć? A może szukasz producenta, który pomoże Ci zrealizować Twoją artystyczną wizję od podstaw? Mogę pomóc. Ponad 25 lat doświadczeenia robi swoje: muzyka alternatywna, rock, pop, hip-hop, sound design do gier komputerowych, reklamy a nawet oficjalne biblioteki sampli dla firmy Ableton, to tylko niektóre projekty nad którymi miałem przyjemność pracować. Niewiele jest mnie w stanie zaskoczyć.  Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym artystą/artystką czy masz na koncie jakieś nagrania– mogę pomóc Ci skomponować, zaaranżować, nagrać, zmiksować i zmasterować Twoje utwory oraz zapewnić pomoc na każdym etapie produkcji

mastering

Chcesz żeby Twoja piosenka zabrzmiała głośno i jasno na tle innych profesjonalnych nagrań?  Mogę Ci w tym pomóc. Mastering to ostatni szlif, który sprawi, że Twoja muzyka nie zginie w oceanie innych nagrań. Wieloletnie doświadczenie, wzorcowa akustyka pomieszczenia odsłuchowego i monitoring firmy ATC wspierane przez konwertery masteringowe Lynx Aurora, gwarantują profesjonalne brzmienie, którego szukasz. 

bottom of page